فال هفته | فال هفتگی | فال این هفته

فال هفته

فال هفتگی

فال این هفته

فال هر هفته

جمعیت امام علی
تاروت رنگی | سایت فال و سرگرمی
کد فال | اسکریپت فال | کد فال برای وبلاگ | کد فال برای وب سایت

فال هفته (از دوشنبه، 26 مهر تا یکشنبه، 2 آبان 1395)

فروردین

این هفته تاثیر خورشید در طالع متولدین فروردین به شدت ظاهر می شود و این موقعیت به مدت 4 هفته به طول می انجامد. (در واقع این وضعیت از روز شنبه آینده برایتان آغاز خواهد شد.) بنابر این این هفته شما نه تنها در مورد هر موضوع یا گفتگویی که با دیگران دارید بسیار احساساتی و پر هیجان خواهید بود، بلکه این هفته توجه و تمرکز شما به طور چشمگیری تغییر خواهد کرد. بله، این هفته شما با جزئیاتی که به اموال مشترک، ارثیه، مسائل بیمه، مالیات و قرض و بدهی مربوط می شود، درگیر و مشغول می باشید. در حقیقت این هفته شما بر روی درآمد شریکتان و یا ثروت و منابع مالی دیگران متمرکز هستید. این هفته این شور و احساسات آتشین شما به طور قطع به صمیمیت های فیزیکی و جسمانی نیز مربوط می شود. براستی که زندگی بدون عشق ممکن نیست، به نظر شما چطور ؟!


اردیبهشت

این هفته خورشید 180 درجه برخلاف طالع متولدین اردیبهشت خواهد درخشید و این موقعیت به مدت 4 هفته به طول می انجامد. ( این رویداد تنها یکبار در سال رخ خواهد داد.) این وضعیت بدان معناست که این هفته خورشید بر عکس تمام سال در دورترین حالت از طالع شما نور افشانی می کند. از آنجایی که خورشید منبع انرژی محسوب می شود، بنابر این در این مدت شما به خواب و استراحت بیشتری نیاز دارید چراکه احساس کوفتگی و خستگی می کنید. بهتر است در این شرایط به این نیاز خود احترام گذاشته و بیشتر از همیشه استراحت کنید. با این وجود حضور سیاره مریخ در طالعتان موجب اشتیاق و تمایل شما به سیر و سفر می شود. و در این میان سیاره زهره نیز روابط شما را با دیگران سرشار از مهر و محبت خواهد ساخت. از قضا حالا که این هفته خورشید برخلاف طالع شما قرار دارد، این بهترین فرصت است که به بررسی روابطتان بپردازید و در مورد شیوه و روش ارتباطی با خود با دیگران اطلاعات و دانش بیشتری کسب کنید.


خرداد

این هفته خورشید موقعیت جدیدی در طالع متولدین خرداد خواهد داشت، این بدان معناست که این هفته شما وارد دوره زمانی خواهید شد که در این دوره تمایل دارید تا جایی که امکان دارد کارآمدتر و مفیدتر از قبل باشید. بنابر این این هفته شما برای خودتان معیارها و استانداردهای بالایی را انتخاب می کنید، که این کار می تواند بسیار خوشایند و مطلوب باشد، چراکه با این کار شما مجبور می شوید دنده 3 یا 4 بزنید و حرکت کنید. ( واقعا درست گفته اند که اگر می خواهید کاری به خوبی انجام شود، باید آن را به فردی کاردان و پر تلاش بسپارید.) این هفته شما سعی می کنید برای هر چیزی کار و تلاش زیادی پیشه کنید تا بتوانید به خوبی آن را به اتمام برسانید. این میل و خواسته شما برای بهبود و پیشرفت همه جوانب زندگیتان از جمله وضعیت سلامت عمومی شما را نیز در بر می گیرد. این هفته تحت تاثیر حضور سیاره زهره در طالعتان روابط شما با اطرافیان بهبود می یابد، که این رویداد می تواند بسیار به موقع و مناسب باشد، چراکه سیاره مشتری نیز روابطی رمانتیک و عاشقانه و اوقاتی خوش را برایتان به ارمغان می آورد. خوش به حال شمااااااا !


تیر

این هفته متولدین تیر اوقات بسیار خوش و با نشاطی را تجربه خواهند کرد. چراکه این هفته موقعیت خورشید در طالع شما تغییر می کند و تحت تاثیر این موقعیت جدید فرصت های خوبی برای بیان استعداد و قوه خلاقیت نیز برایتان فراهم می شود و علاوه بر این شما می توانید اوقاتی خوش همراه با دیگران را نیز تجربه کنید. یک هشدار کوچک : این هفته بدلیل موقعیت سیاره مریخ بر خلاف طالعتان سعی کنید با دوستان و اطرافیان خود کمی صبور و شکیبا رفتار کنید. با این وجود این هفته سعی کنید پذیرای دورهمی ها و مهمانی های دیگران نیز باشید، چراکه این هفته شما از گفتگو و هم نشینی با دیگران لذت خواهید برد. علاوه بر این این هفته بازی و سرگرمی با کودکان نیز برایتان خوشایند و نیکو پیش بینی می شود. خلاصه این هفته سعی کنید از هر فرصتی که برای خوشگذرانی برایتان فراهم می شود به خوبی بهره ببرید. در این میان این هفته بسیاری از شما در حیطه کسب و کار افزایش حقوق یا تشویقی نیز دریافت خواهید کرد. یه عالمه پوووووول!


مرداد

هر سال در این زمان با تغییر موقعیت خورشید در طالع متولدین مرداد، این افراد وارد دوره ی زمانی جدیدی می شوند. در این دوره شما توجه و تمرکزتان بر روی خانه و خانواده و زندگی خصوصیتان می باشد. در این صورت در این دوره شما وقت بیشتری را به درخواست ها و نیازهای خانواده اختصاص می دهید. علاوه بر این شما بیشتر از معمول به امور مربوط به منزل و تعمیرات و بازسازی آن می پردازید. این هفته احتمالا مسائلی خاص شما را به فکر در مورد جوانی و گذشته خود تحریک می کند. (آنچه ما از گذشته به خاطر داریم یا همان خاطره ها نرم و انعطاف پذیر هستند،: بنابر این برای داشتن دوران کودکی شیرین خیلی هم دیر نیست!) با این وجود در حالی که حضور سیاره مریخ شما را به کار و کوشش بسیار تشویق می کند، سیاره زهره در طالعتان موجب جذب موقعیت های اجتماعی و رفتن به مهمانی خواهد شد. بنابر این میان این دو موقعیت تعادل برقرار کنید و تا جایی که برایتان امکان دارد آرامش و دوستی را در محیط پیرامون خود برقرار سازید.


شهریور

"وایسا دنیا وایسا دنیا من می خوام پیاده شم!" این هفته روزهای متولدین شهریور با شتاب و سرعت در گذر خواهند بود. لطفا با این موقعیت شلوغ و پر هیاهو جنگ و جدل نکنید، چراکه این شرایط کاملا اجتناب ناپذیر است. بیایید با این جریان جاری و همراه شوید. ( تنها کار همین است و بس.) این هفته سعی کنید هر کاری انجام دهید تا از این برنامه روزانه شلوغ که با سفرهای کوتاه، ماموریت های کاری، بحث و گفتگو با دیگران به اضافه مطالعه و خواندن و نوشتن پر شده است عقب نمانید. این هفته بسیاری از شما مشغول تغییر دکوراسیون در منزل و پذیرایی می باشید. علاوه بر این این هفته ممکن است برای ظهور استعداد هنری تان فرصتی نیز نصیبتان شود. یا شاید شما از این فرصت برای نشان دادن خودتان در حیطه ورزش استفاده کنید، شاید؟ در حال حاضر همه این چیزها به شما کمک می کنند تا بتوانید درآمد خود را نیز افزایش دهید.


مهر

این هفته متولدین مهر بسیار به پول فکر می کنند اما زیاد در مورد آن حرف نمی زنند چراکه این کار کمی سبک سری و بی خردی به نظر می رسد. به علاوه که این مسائل مالی خصوصی و شخصی نیز می باشند. ( اوه بله، مردم در مورد مسائل مالیشان بیشتر از زندگی زناشویی خود پوشیده و محرمانه عمل می کنند.) در این میان این هفته تاثیر دیگری ناشی از طالعتان باعث می شود که شما به عقاید و باورهایتان و آنچه واقعا در زندگی برایتان مهم و ارزشمند است بپردازید. در این دوره شما واقعا زیبایی های دنیای پیرامون خود را درک می کنید و قدردان و سپاسگذار آن هستید. علاوه بر این شما عشق و مهر و محبتی که در زندگی و دنیای شما وجود دارد را نیز به خوبی درک خواهید کرد. اینها همان چیزهایی هستند که ما اغلب نادیده گرفته و کمتر به آن می پردازیم – اما در این دوره شما به خوبی شکرگذار این زیبایی ها و عشق و محبت دنیای پیرامون خود خواهید بود. علاوه بر این این هفته زمان مناسبی برای کسب درآمد از طریق گفته ها و نوشته هایتان نیز می باشد، چراکه این هفته در این زمینه فرصت های خوبی برایتان مهیا خواهد شد.


آبان

این هفته تنها زمانی از سال است که خورشید در طالع متولدین آبان طلوع می کند. این موقعیت مطلوب خورشید به مدت 4 هفته برای شما برقرار خواهد بود، به ویژه از 20 اکتبر تا 21 نوامبر. در طول این مدت زمان شما فرصت خوبی برای بازسازی خود و تجدید قوا در اختیار خواهید داشت. در حقیقت اکنون نوبت شماست که برای باقی سال باطری خودتان را شارژ کنید. نه تنها این بلکه در این یک ماه از سال که خورشید در طالع شما می درخشد، افراد برجسته و مهم و موقعیت های مطلوب نیز جذب شما خواهند شد. بنابر این سعی کنید از این شرایط مطلوب به نحو احسنت بهره ببرید! در این میان این هفته سیاره زهره نیز شما را وسوسه می کند تا پولهایتان را برای خرید چیزهای زیبا برای خودتان و عزیزانتان خرج کنید. این در حالی است که حضور سیاره مریخ در طالعتان شما را به صریح و بی پروا بودن در روابطتان نیز تشویق می کند. اوه بله! خوب است احتیاط کنید و مراقب و هوشیار باشید! مبادا زبان سرخ، سر سبزتان را بر باد دهد!


آذر

در این زمان از سال سیارات مختلف در طالع متولدین آذر تاثیرات متفاوت و متناقضی خواهند داشت. این هفته از جهتی شما می خواهید تنها باشید و از سکوت و آرامش خلوت خود لذت ببرید؛ از جهتی دیگر شما به اهداف و به آنچه می خواهید در سال جدید انجام دهید نیز به صورت جدی فکر می کنید. از روز تولدتان امسال تا روز تولدتان در سال آینده برای شما سال جدید محسوب می شود. در این میان با حضور سیاره زهره در طالعتان این هفته شما بسیار سیاستمدار و جذاب خواهید بود، این بدان معناست که این هفته افراد و اطرافیان جذب شما خواهند شد. بنابر این این هفته هر کسی می خواهد که شما عضوی از گروه یا تیم او باشید. این هفته مسائل مالی مرکز توجه شما خواهد بود، چراکه حضور سیاره مریخ در طالعتان موجب افزایش جریان نقدینگی شما – درآمد و هزینه ها – خواهد شد. البته این هفته نیز تحت تاثیر سیاره مشتری همچنان محبوبیت و شهرت شما بیشتر خواهد شد. عجب سعادتی!


دی

در اواخر این هفته زمانی که خورشید موقعیت جدیدی در طالع متولدین دی می یابد، دوره زمانی بسیار خوبی برای شما پیش بینی می شود. در این دوره که به مدت 4 هفته به طول می انجامد، شما از همراهی و هم نشینی با دیگران لذت خواهید برد و همچنین بیشتر از همیشه با سازمان ها و گروه های مردمی در ارتباط می باشید. در حقیقت بسیاری از شما در این دوره برای سمت رهبری در یک گروه یا باشگاه نیز انتخاب می شوید. در این دوره خورشید بر طالع شما متمرکز می باشد و تحت تاثیر آن شما به هدف گذاری برای آینده نیز تمایل دارید. ( هدف گذاری برای آینده همیشه و در همه حال کاری بس نیکو و خوشایند است.) در حال حاضر شما برای همگام شدن با برنامه های روزانه خود هیچ مشکلی ندارید، چراکه حضور سیاره مریخ در طالعتان نه تنها انرژیتان را افزایش می دهد بلکه موجب سخت کوشی و پیشرفت صحیح کارهایتان نیز خواهد شد. خب در این شرایط تعجبی ندارد که شما بتوانید مدیران، روئسا، افراد برجسته و والدین خود را به خوبی تحت تاثیر خود قرار دهید. بله شما می توانید!


بهمن

با شروع این هفته خورشید در بالاترین حد در طالع متولدین بهمن طلوع خواهد کرد. این موقعیت به مدت 4 هفته برقرار و حاکم خواهد بود. این تنها زمانی از سال است که خورشید در این موقعیت مطلوب قرار می گیرد. هنگامی که خورشید در بالاترین حد در طالعتان نور افشانی می کند، شما مانند بازیگری که بر روی صحنه با نور متمرکز به تماشاچیان نشان داده می شود، در نظر دیگران خواهید درخشید. بنابر این این هفته افراد به ویژه روئسا، مدیران، والدین و افراد برجسته و صاحب منصب بیشتر از معمول به شما لطف و توجه خواهند داشت. علاوه بر این این نور متمرکز خورشید بر شما دلفریب و اغواگر نیز می باشد، این بدان معناست که افراد و اطرافیان شما را به عنوان فردی توانا و با استعداد در نظر می گیرند. (احتیاط کنید تا کاری انجام ندهید که آنها را از این عقیده خود منصرف سازید.) در ضمن حالا که چنین موقعیت خاص و مطلوبی نصیبتان شده است پس بیایید از این موقعیت برای تنظیم لیستی از درخواستهایتان استفاده کنید. به عبارت دیگر به منافع خود بیاندیشید و هر آنچه می خواهید را طلب کنید! اکنون زمان شماست، پس هر آنچه می خواهید، تقاضا کنید چراکه در حال حاضر افراد برجسته و صاحب منصب حمایتگر و پشتیبان شما خواهند بود و بر طبق منافع شما گام بر می دارند.


اسفند

در اوایل این هفته متولدین اسفند تمایل دارند که افق دیدشان را گسترش دهند و از هر فرصتی برای تغییر منظره محیط پیرامون خود استفاده می کنند. بنابر این این هفته روحیه ماجراجویی و هیجان شما حسابی گل می کند. علاوه بر این این هفته شما خواهان آموختن چیزهای جدید نیز می باشید. چنین چیزی برای شما بسیار خوب است چراکه روحیه و انگیزه لازم برای اقدام و عمل و در نتیجه کشف دنیای پیرامون را برایتان مهیا می سازد. بدیهی است که در این شرایط سفر انتخاب ایده آلی برای شما می باشد. با این حال شما می توانید از طریق مطالعه، گذراندن دوره های آموزشی و صحبت با مردمی از فرهنگ و ملیت های دیگر نیز افق ذهنتان را گسترش دهید. این هفته بدلیل حضور سیاره زهره در بهترین موقعیت در طالعتان افراد برجسته و مهم دیدگاه خوب و مثبتی نسبت شما خواهند داشت. در حقیقت این هفته برخی از شما ممکن است روابط رمانتیک و عاشقانه ای را با این افراد مهم تجربه کنند. این هفته تحت تاثیر سیاره مریخ آتشین در طالعتان روابط شما با دوستان حتی در حالت رقابتی نیز گرم و پر انرژی پیش بینی می شود. این هفته منتظر هدایای غیر منتظره نیز باشید. عجب سورپرایزی خواهد بود!

ترجمه ویژه تاروت رنگی
مترجم: الهه تدین

در پورتال تاروت رنگی بخوانید:
کاربر گرامی اعتقاد به فال چيزی جز جهل و خرافه پرستی نيست. از اينکه فقط جهت سرگرمی از فالها استفاده می کنيد سپاسگزاریم و اوقات خوشی را براي شما آرزو می کنیم.
همچنین وب سایت تاروت رنگی هیچ گونه فعالیتی در زمینه انجام فال های حضوری یا تلفنی ندارد.
آموزش زبان انگلیسی تاروت رنگی
بازیهای آنلاین
اخبار سایت تاروت رنگی
• فال ماه آبان در سایت قرار داده شد
• فال موفقیت نیمه اول آبان در سایت قرار داده شد
• کانال تلگرام تاروت رنگی: https://telegram.me/tarootrangi
جدیدترین مطالب سایت
تبلیغات متنی:
کانال تلگرام تاروت رنگی