فال ماهانه | فال این ماه | طالع بینی ماهانه

فال ماهانه

طالع بینی ماهانه

فال این ماه

فال هر ماه

طالع بینی این ماه

طالع بینی هر ماه

طالع بینی ماه

فال ماه

جمعیت امام علی
تاروت رنگی | سایت فال و سرگرمی
کد فال | اسکریپت فال | کد فال برای وبلاگ | کد فال برای وب سایت

فال مهر ماه 1395 : این ماه برای شما چگونه خواهد بود

فروردین

چند روز آینده می تواند برای شما روزهای پر استرسی باشد. بار کاری تان به خاطر مسئولیت های زیادی که پذیرفته اید سنگین تر از همیشه است. انجام دادن این همه کار آنقدر برای تان سخت است که احساس می کنید هیچ وقت قرار نیست تمام شود، اما از طرفی هم وقت کافی برای انجام این همه کار ندارید و ساعت ها برای تان خیلی سریع دارند می گذرند. حواس تان باشد به خاطر نگرانی و استرس ناشی از شرایط موجود با اطرافیان تان بدرفتاری نکنید. اگر رفتارتان با دیگران خوب باشد حتی ممکن است آنها به شما کمک کنند تا کارهای تان را هرچه سریع تر به انجام برسانید. به مسائل عاطفی زیاد فکر نکنید و اگر مالی برای فروش دارید، دست نگه دارید.


اردیبهشت

اعتماد به نفس تان کمی پایین آمده و ممکن است نسبت به توانایی ها و استعدادهای خود دچار شک و تردید شوید. ناراحت و افسرده نشوید و انگیزه خود را از دست ندهید. مهارت های شما در سطح بسیار بالایی قرار دارند، به جای دلسرد شدن نگاه مجددی به وضعیت موجود بیندازید و ببینید چه چیزی باعث شده است میزان پیشرفت شما به آن سرعتی که خودتان می خواسته اید نباشد. شاید نگران مسائل مالی باشید، اما خیال تان راحت باشد، همه چیز در نهایت رو به راه خواهد شد و به مشکل خاصی برنخواهید خورد. در مسائل عاطفی کمی باید احتیاط را کنار گذاشته و جسورانه تر رفتار کنید.


خرداد

فشارهایی که به دلیل مسائل شخصی و خانوادگی به شما وارد می شوند باعث شده که همه چیز را یک بار دیگر از نظر گذرانده و ببینید. باورهای تان چقدر از واقعیت فاصله گرفته و دنیای تان با چالش جدیدی مواجه شود. وحشت نکنید، تغییرات اجتناب ناپذیر هستند و آنچه اهمیت دارد این است که خودتان را با آنها تطبیق دهید. البته که نمی شود همه چیز را یک شبه درست کرد اما صادق بودن با خودتان باعث می شود شهامت لازم برای تبدیل یک شکست به یک پیروزی بزرگ را پیدا کنید. حتما در زندگی تان زمانی را هم برای انجام کارهایی که خودتان دل تان می خواهد بگذارید تا بعدها حسرتی در دل تان نماند. او منتظر پاسخ شماست!


تیر

شاید در ذهن تان برای یک مسافرت رویایی برنامه ریزی کنید، اما در حال حاضر دورترین جایی که می توانید بروید یک پیک نیک آخر هفته ای در اطراف شهر است. از این که به یک پیشنهاد کاری که به نظر خوب می آید جواب منفی بدهید نترسید، هرچقدر بیشتر ذهنتان را روی کاری که در حال حاضر دارید انجام می دهید متمرکز کنید شانس موفقیت تان بیشتر است. حواس خودتان را با چیزهایی که از نتیجه آنها زیاد هم مطمئن نیستید پرت نکنید. خاطرات عشقی قدیمی به سراغ شما آمده و ذهن تان را به خود مشغول کرده، شاید وقت آن رسیده که پرونده این عشق نافرجام را برای همیشه ببندید.


مرداد

حواس تان به کیف پول و رمز کارت های بانکی تان و هرچیزی که به حساب و کتاب های مالی مربوط می شود باشد زیرا با یک بی احتیاطی کوچک، ممکن است درگیر بحث درمورد مسائل مالی شوید. اگر چنین موقعیتی پیش آمد از بحث کردن درمورد آن خجالت نکشید، شاید تنها یک سوءتفاهم پیش آمده که با حرف زدن برطرف می شود. سعی کنید آرامش خود را در رفتار با اطرافیان تان حفظ کرده و خشم خودتان را کنترل کنید. در غیر اینصورت شاید رفتاری از خودتان نشان دهید که احترامی که بین شما و طرف مقابل تان وجود داشته برای همیشه از بین برود و رابطه تان هیچ گاه به حالت قبلی باز نگردد. به هر حال او را هم درک کنید. سال هاست که منتظر شماست.


شهریور

شاید بخواهید سرتان را مثل کبک زیر برف کنید، اما هیچ راهی برای فرار از واقعیت وجود نخواهد داشت. ممکن است پی بردن به این که فانتزی هایی که در سرتان داشته اید نمی توانند به واقعیت بپیوندند برای شما ناراحت کننده باشد، اما این وضعیت زودگذر است و کنار گذاشتن این توهمات و عادت های قدیمی به شما کمک خواهد کرد که برای ورود اتفاق ها و افراد تازه به زندگی تان جا باز کنید. شخصیت شما به گونه ای است که مدام به پیشرفت و رشد در زندگی تان نیاز دارید؛ اگر شغل تان به گونه ای است که اجازه این پیشرفت را به شما نمی دهد و از آن لذتی نمی برید شاید وقت آن رسیده که به فکر کار تازه ای باشید. سریع به او پاسخ ندهید، چند هفته ای فکر کنید!


مهر

این روزها به طور ویژه ای با محیط و افراد اطراف تان، در هماهنگی به سر می برید. چنین وضعیتی برای شما تازگی دارد و نمی دانید دقیقا چطور باید با آن کنار بیایید، به جای تجزیه و تحلیل کردن این موقعیتی که به وجود آمده سعی کنید آن را پذیرفته و نهایت استفاده را از آن ببرید. این روزها، کارهای نیمه تمام تان و تمام چیزهایی که درک نمی کنید و مسائل متافیزیکی ذهن تان را درگیر کرده است. شاید بهتر باشد درمورد این مسائل با دوستان نزدیک تان صحبت کنید تا ذهن تان کمی آرام تر شود. به نظر می آید که برای تشکیل زندگی دیگر وقتش رسیده است. تولدتون مبارک!


آبان

دل تان می خواهد به دیگران کمک کنید و همین مسئله باعث می شود برای انجام کارهای خیر داوطلب باشید. شاید حتی رهبری گروهی از افراد خیر را به عهده گرفته و یک برنامه خیلی مفید برای این کار بچینید. این می تواند شامل کارهایی باشد که به موسسات خیریه وابسته هستند و یا کمک به یکی از اعضای خانواده تان که به دردسر افتاده است باشد، مهم این است که به کسی کمک کرده باشید. شاید تلاش هایی که برای رسیدن به موفقیت حرفه ای انجام می دهید نتایج خیلی خوبی را برای شما به همراه داشته باشند، اما باید مواظب باشید که رابطه خود با عزیزان تان را قربانی این راه نکنید.


آذر

تغییرات پیش بینی نشده در مسیر حرفه ای تان ممکن است شما را غافلگیر کند. این درواقع هشداری است برای شما تا هر گونه شک و تردیدی که در وجودتان هست را مورد بررسی قرار داده و با افرادی که با آنها در ارتباط هستید در میان بگذارید و این مسائل را یک بار برای همیشه حل کنید. شاید نخواهید با کسی که رفتاری ناعادلانه با شما دارد وارد نبرد قدرت شوید، اما این تنها راه برای در دست گرفتن کنترل زندگی حرفه ای تان است. هر حرفی که می شنوید را باور نکنید، زیرا ممکن است اطلاعاتی که در اختیارتان قرار می گیرند چندان دقیق نباشند و به شما دروغ بگویند از غیبت و بحث های خاله زنکی خودداری کنید. فعلا به دنبال زندگی عاطفی نباشید، چند ماه صبر کنید.


دی

ممکن است این روزها کمی عصبی باشید و اعتماد به نفس تان متزلزل شده باشد و به همین دلیل حس می کنید به چالش های تازه ای نیاز دارید. کارهای خسته کننده و تکراری که هر روز انجام می دهید به تخیل و خلاقیت شما مجال بروز نمی دهند و این ذهن شما را درگیر کرده است. اگر در محل کارتان نمی توانید خلاقیت خود را به کار بگیرید سعی کنید فعالیت های دیگری در کنار آن انجام دهید که به آن اجازه بروز داده و درنتیجه حال تان را بهتر می کنند. این روزها، فعلا می توانید با مهربانی کردن به خودتان و وقت گذراندن با دوستان و گوش دادن به موسیقی حال خودتان را بهتر کنید.


بهمن

شما فکر می کنید که می دانید چه کاری درست است، اما این تصور یا بهتر بگوییم توهم شما می تواند در حال حاضر جلوی احساس خوشبختی و خوشحالی تان را بگیرد. اگر می خواهید به خواسته های تان برسید باید این اصراری که به بر حق بودن خودتان دارید را کنار بگذارید. اکنون نزدیک شدن به کسی که دوست دارید برای شما بسیار راحت خواهد بود، اما باید دریچه های قلب تاتن را به روی او باز کرده و با صداقت پیش بروید. متاهل ها ممکن است به خاطر اختلاف نظر، بحث هایی را در پیش داشته باشند که با کمی صحبت کردن و کنار گذاشتن تعصبات فردی شان خیلی زود برطرف خواهد شد.


اسفند

این روزها شاید در خانه اوضاع چندان رو به راه نباشد و تنش های موجود به شکل مشاجره بر سر مسائل بی اهمیت بروز پیدا کنند. سعی کنید کمی از هم فاصله بگیرید و روزهای وسط هفته را به جای خانواده با دوستان تان بگذرانید. البته که آخر هفته به خانواده اختصاص دارد، اما این کار به نفع خانواده خواهد بود. جو آرام تر شد می توانید در کنار خانواده ساعات خیلی خوبی داشته باشید. شاید بین شما و کسی که دوست دارید مسائلی وجود دارند که به خاطر ترس از دست دادن او سعی می کنید ناگفته باقی بمانند. اما این کار تنها باعث بدتر شدن اوضاع خواهد شد، بهتر است این مشکل را هرچه سریع تر حل کنید و راستش را به او بگویید. او از شما توقع دارد!

منبع: مجله خانواده سبزدر پورتال تاروت رنگی بخوانید:
کاربر گرامی اعتقاد به فال چيزی جز جهل و خرافه پرستی نيست. از اينکه فقط جهت سرگرمی از فالها استفاده می کنيد سپاسگزاریم و اوقات خوشی را براي شما آرزو می کنیم.
همچنین وب سایت تاروت رنگی هیچ گونه فعالیتی در زمینه انجام فال های حضوری یا تلفنی ندارد.
آموزش زبان انگلیسی تاروت رنگی
بازیهای آنلاین
اخبار سایت تاروت رنگی
• فال عطسه به صورت آنلاین، به سایت اضافه شد!
• بخش بازی های آنلاین به سایت اضافه شد!
• فال موفقیت نیمه دوم مهر در سایت قرار داده شد
• تست هوش آنلاین به سایت اضافه شد
• بخش جوکستان به سایت اضافه شد
• فال ابجد ازدواج آنلاین در سایت قرار داده شد
• کانال تلگرام تاروت رنگی: https://telegram.me/tarootrangi
جدیدترین مطالب سایت
تبلیغات متنی:
کانال تلگرام تاروت رنگی